• Bramy i automatyka

  Bramy i automatyka

  Automatyczne bramy wjazdowe na posesje. Dajemy najlepsze i indywidualnie dobrane rozwiązania, solidne materiały oraz efektowne wzornictwo.

 • Domofony i videofony

  Domofony i videofony

  Instalujemy systemy komunikacji pozwalające identyfikować osoby oraz kontrolować wstęp na teren. Oferujemy wielofunkcyjne domofony oraz wideofony.

 • Monitoring i bezpieczeństwo

  Monitoring i bezpieczeństwo

  Oferujemy wysokiej klasy monitoring, pozwalający kontrolować kto przebywa na prywatnym terenie. Zapewnia wysokie poczucie bezpieczeństwa.

 • Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe

  Nasze alarmy zapewniają bezpieczeństwo i ochronę Państwa domów. Warto zainwestować w taki system, aby Wasza posesja była pod nadzorem przez 24h.

 • Inteligentny Dom

  Inteligentny Dom

  Inteligentny dom daje możliwość zarządzania elektroniką i urządzeniami elektrycznymi w domu, za pomocą aplikacji internetowej, z dowolnego miejsca.

 • Sklep Smart Power

  Sklep Smart Power

  Zapraszamy do Sklepu Smart Power oferującego nowoczesne rozwiązania w sektorze elektronicznych zabezpieczeń: alarmy, bramy, wideodomofony, itp.

  Domofony i wideodomofony

  Niezawodny system komunikacji 

  Nawet najprostszy system domofonowy to nieodzowny element wyposażenia każdego domu. Od ponad 20 lat ułatwia nam życie – w prosty sposób możemy dowiedzieć się kto jest naszym gościem i wpuścić go na teren posesji nie opuszczając domu. Coraz popularniejsze stają się systemy rozbudowane dodatkowo o podgląd wideo, możliwość otwarcia bramy wjazdowej czy obsługi z telefonu komórkowego, co dodatkowo podnosi wygodę. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór domofonów i wideo domofonów. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie naprawy domofonów.

  Domofon zwany także bramofonem jest to urządzenie elektryczne, które stwarza możliwość nawiązania komunikacji głosowej na małych odległościach. Odbywa się to bez konieczności pośrednictwa centrali, pomiędzy kasetą bramową umieszczoną na zewnątrz, a wewnętrzną słuchawką unifonu. Domofony często wyposażone są w klawiaturę numeryczną. Służy ona do wprowadzania kodu otwarcia drzwi. Po podaniu właściwego hasła zostaje wyzwolony przekaźnik, który zasila elektrozaczep i w ten sposób go odblokowuje. Inny sposobem na otwarcie drzwi są karty zbliżeniowe.

  domofony

  Innym, bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest domofon IP. Domofony IP korzystają z takich samych rozwiązań co telefony komórkowe, dlatego umożliwiają łączenie się z drugą osobą niezależnie od miejsca w jakim aktualnie się znajdujemy. Daje to nieograniczoną mobilność i pewność, że nie przegapimy żadnego gościa. Nawet w przypadku gdy jesteśmy z dala od budynku, domofony IP umożliwiają aktywację zdalnego mechanizmu otwierania zamka drzwi podczas rozmowy z gościem, który stoi przy furtce.

  Praktyczne wideodomofony

  Poza tradycyjnymi domofonami oferujemy naszym Klientom wysokiej klasy wideodomofony. Umożliwiają one nie tylko rozmowę na odległość, ale również przekazywanie obrazu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zobaczyć osobę znajdującą się obecnie przed wejściem. Wideofon podnosi bezpieczeństwo domowników i pracowników w firmie czy instytucji.

  Nasze rozwiązania można spotkać w wielu miejscach w kraju jak i za granicą. Stale się rozwijajmy i udoskonalamy swoje umiejętności, wszystko po to, aby jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania w zakresie oferowanych przez nas usług. Dlatego, chcąc jeszcze lepiej pomagać dbać Państwu o bezpieczeństwo Waszych mieszkań, w naszej ofercie oprócz doskonałej jakości domofonów i wideomofonów posiadamy również systemy monitoringu i kontroli dostępu.

  smart power