• Bramy i automatyka

  Bramy i automatyka

  Automatyczne bramy wjazdowe na posesje. Dajemy najlepsze i indywidualnie dobrane rozwiązania, solidne materiały oraz efektowne wzornictwo.

 • Domofony i videofony

  Domofony i videofony

  Instalujemy systemy komunikacji pozwalające identyfikować osoby oraz kontrolować wstęp na teren. Oferujemy wielofunkcyjne domofony oraz wideofony.

 • Monitoring i bezpieczeństwo

  Monitoring i bezpieczeństwo

  Oferujemy wysokiej klasy monitoring, pozwalający kontrolować kto przebywa na prywatnym terenie. Zapewnia wysokie poczucie bezpieczeństwa.

 • Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe

  Nasze alarmy zapewniają bezpieczeństwo i ochronę Państwa domów. Warto zainwestować w taki system, aby Wasza posesja była pod nadzorem przez 24h.

 • Inteligentny Dom

  Inteligentny Dom

  Inteligentny dom daje możliwość zarządzania elektroniką i urządzeniami elektrycznymi w domu, za pomocą aplikacji internetowej, z dowolnego miejsca.

 • Sklep Smart Power

  Sklep Smart Power

  Zapraszamy do Sklepu Smart Power oferującego nowoczesne rozwiązania w sektorze elektronicznych zabezpieczeń: alarmy, bramy, wideodomofony, itp.

  Inteligentny dom

  Technologia Inteligentny Dom

  Współczesny dom może pomieścić nieskończoną ilość nowoczesnych rozwiązań. Jeśli każde z nich byłoby obsługiwane za pomocą innego pilota, trudno byłoby nad nimi zapanować, a pracujące oddzielnie urządzenia mogłyby zakłócać sobie pracę. System Inteligentny Dom integruje wszystkie istniejące w budynku urządzenia sprawiając, że komunikują się ze sobą i działają razem.

  inteligentny dom

  Technologia Inteligentny Dom pozwala na nowoczesne i zautomatyzowane sterowanie wieloma instalacjami w budynku i w jego otoczeniu. I tak na przykład, jednym kliknięciem na smartfonie możemy podkręcić ogrzewanie w swoim domu, włączyć lub wyłączyć oświetlenie bądź też zamknąć rolety antywłamaniowe.

  Montowany przez nas system jest w całości produktem polskim, szczecińskiej firmy AMPIO konfigurowanym indywidualnie pod każdego Klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo, montaż, serwis i darmową wycenę.

  Sterowanie inteligentnym domem

  Głównymi elementami struktury inteligentnego budynku są:

  • system zarządzania energią
  • ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja
  • ochrona i bezpieczeństwo
  • kontrola dostępu
  • ochrona przeciwpożarowa
  • sterowanie oświetleniem

  Dzięki integracji nie potrzeba osobnego pilota do każdej instalacji. Systemy inteligentnego domu pozwalają nam zarządzać elektroniką i elektrycznością w naszym domu z każdego miejsca na świecie, w którym mamy dostęp do internetu. Domem można sterować za pomocą jednego urządzenia. Tę rolę może z powodzeniem pełnić smartfon z systemem Android, iPhone, tablet, iPad albo komputer przenośny. Intuicyjne i niezwykle proste sterowanie inteligentnym domem sprawia, że mogą z niego cieszyć się wszyscy domownicy.

  Oferujemy naszym klientom naprawy instalacji inteligentnego domu. Prowadzimy także profesjonalny serwis bram, siłowników oraz szlabanów parkingowych.

  smart power