• Bramy i automatyka

  Bramy i automatyka

  Automatyczne bramy wjazdowe na posesje. Dajemy najlepsze i indywidualnie dobrane rozwiązania, solidne materiały oraz efektowne wzornictwo.

 • Domofony i videofony

  Domofony i videofony

  Instalujemy systemy komunikacji pozwalające identyfikować osoby oraz kontrolować wstęp na teren. Oferujemy wielofunkcyjne domofony oraz wideofony.

 • Monitoring i bezpieczeństwo

  Monitoring i bezpieczeństwo

  Oferujemy wysokiej klasy monitoring, pozwalający kontrolować kto przebywa na prywatnym terenie. Zapewnia wysokie poczucie bezpieczeństwa.

 • Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe

  Nasze alarmy zapewniają bezpieczeństwo i ochronę Państwa domów. Warto zainwestować w taki system, aby Wasza posesja była pod nadzorem przez 24h.

 • Inteligentny Dom

  Inteligentny Dom

  Inteligentny dom daje możliwość zarządzania elektroniką i urządzeniami elektrycznymi w domu, za pomocą aplikacji internetowej, z dowolnego miejsca.

 • Sklep Smart Power

  Sklep Smart Power

  Zapraszamy do Sklepu Smart Power oferującego nowoczesne rozwiązania w sektorze elektronicznych zabezpieczeń: alarmy, bramy, wideodomofony, itp.

  Serwis bram – Kontakt

  Przedsiębiorstwo Smart Power zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych systemów alarmowych, monitoringu i kontroli dostępu dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji. Specjalizujemy się także w produkcji i montażu bram automatycznych. Nasze usługi realizujemy kompleksowo. Dlatego proponujemy dodatkowo  nie tylko konserwacje oraz doradztwo techniczne, ale również profesjonalny serwis bram i innych dostępnych w naszej ofercie urządzeń.

  Smart Power

  ul. Ku Słońcu 21, 71-073 Szczecin
   
  Telefon
  Serwis, montaż: +48 795 170 120
  Handel: +48 795 170 130
  Biuro: 91 852 14 01
   
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   
  NIP: 752-131-53-94
  REGON: 321570750

  Mapka dojazdu

  smart power