• Bramy i automatyka

  Bramy i automatyka

  Automatyczne bramy wjazdowe na posesje. Dajemy najlepsze i indywidualnie dobrane rozwiązania, solidne materiały oraz efektowne wzornictwo.

 • Domofony i videofony

  Domofony i videofony

  Instalujemy systemy komunikacji pozwalające identyfikować osoby oraz kontrolować wstęp na teren. Oferujemy wielofunkcyjne domofony oraz wideofony.

 • Monitoring i bezpieczeństwo

  Monitoring i bezpieczeństwo

  Oferujemy wysokiej klasy monitoring, pozwalający kontrolować kto przebywa na prywatnym terenie. Zapewnia wysokie poczucie bezpieczeństwa.

 • Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe

  Nasze alarmy zapewniają bezpieczeństwo i ochronę Państwa domów. Warto zainwestować w taki system, aby Wasza posesja była pod nadzorem przez 24h.

 • Inteligentny Dom

  Inteligentny Dom

  Inteligentny dom daje możliwość zarządzania elektroniką i urządzeniami elektrycznymi w domu, za pomocą aplikacji internetowej, z dowolnego miejsca.

 • Sklep Smart Power

  Sklep Smart Power

  Zapraszamy do Sklepu Smart Power oferującego nowoczesne rozwiązania w sektorze elektronicznych zabezpieczeń: alarmy, bramy, wideodomofony, itp.

  Systemy monitoringu i kontroli dostępu

  Zapaszmy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie systemów monitoringu kontroli dostępu.

  Kamery przemysłowe CCTV 

  Zastosowanie telewizyjnego systemu dozoru z użyciem kamer przemysłowych CCTV (od ang. closed-circuit television) pozwala nie tylko na monitorowanie miejsca pracy i pracowników czy też wczesne wykrywanie zagrożeń, ale pomaga też w uzyskaniu odszkodowania w przypadku gdy doszło już do zniszczenia lub kradzieży. Na co dzień zapewnia nam spokój o nasz dom i najbliższych – w każdej chwili możemy uzyskać podgląd na ekranie naszego komputera lub telefonu z dowolnego miejsca na świecie.

  monitoring

  W przeciwieństwie do używanych jeszcze niedawno analogowych systemów monitoringu, te wykorzystywane dzisiaj wyposażone są cyfrowy system rejestracji. Do transmisji danych stosuje się sieć komputerową zabezpieczoną indywidualnym protokołem IP. Wymienione cechy pokazują, że współczesne systemy monitoringu nie tylko podnoszą jakość przesyłanego obrazu, ale są również bezpieczniejsze w użytkowaniu.

  Kontrola dostępu

  Kontrola dostępu znajduje najczęściej zastosowanie w dużych firmach, biurowcach i instytucjach, szpitalach, a także w kampusach. Coraz częściej metody kontrolowania dostępu stosuje się na imprezach masowych, wyciągach narciarskich, płatnych parkingach itp. Często kontrole dostępu stosuje się do zabezpieczeń pojedynczych pomieszczeń, typu magazyny czy serwerownie.

  Zasadniczymi częściami systemu kontroli dostępu są czytniki, karty zbliżeniowe, bramki obrotowe, czytniki linii papilarnych czy przyciski wyjścia. W zakresie nadzoru nad pracownikami -  z poziomu komputera można nadać konkretnym pracownikom dostęp do wybranych pomieszczeń o wybranych godzinach. Systemy te często powiązane są z rejestracją czasu pracy, pracodawca dokładnie wie o której godzinie i gdzie znajduje się jego pracownik.

  Doskonałym uzupełnieniem dla naszych systemów monitoringu i kontroli dostępu, są dostępne w naszej ofercie systemy alarmowe. Zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis tych urządzeń.

  smart power