• Bramy i automatyka

  Bramy i automatyka

  Automatyczne bramy wjazdowe na posesje. Dajemy najlepsze i indywidualnie dobrane rozwiązania, solidne materiały oraz efektowne wzornictwo.

 • Domofony i videofony

  Domofony i videofony

  Instalujemy systemy komunikacji pozwalające identyfikować osoby oraz kontrolować wstęp na teren. Oferujemy wielofunkcyjne domofony oraz wideofony.

 • Monitoring i bezpieczeństwo

  Monitoring i bezpieczeństwo

  Oferujemy wysokiej klasy monitoring, pozwalający kontrolować kto przebywa na prywatnym terenie. Zapewnia wysokie poczucie bezpieczeństwa.

 • Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe

  Nasze alarmy zapewniają bezpieczeństwo i ochronę Państwa domów. Warto zainwestować w taki system, aby Wasza posesja była pod nadzorem przez 24h.

 • Inteligentny Dom

  Inteligentny Dom

  Inteligentny dom daje możliwość zarządzania elektroniką i urządzeniami elektrycznymi w domu, za pomocą aplikacji internetowej, z dowolnego miejsca.

 • Sklep Smart Power

  Sklep Smart Power

  Zapraszamy do Sklepu Smart Power oferującego nowoczesne rozwiązania w sektorze elektronicznych zabezpieczeń: alarmy, bramy, wideodomofony, itp.

  Systemy alarmowe

  Profesjonalne alarmy na każdą kieszeń

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie systemów alarmowych. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego alarmu to dobrze trafiłeś - Tel: 795 170 130 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  System alarmowy stał się czymś tak oczywistym jak instalacja elektryczna w naszym domu, nikt już nie dziwi się widząc czujnik ruchu w rogu pokoju czy manipulator wiszący na ścianie przy drzwiach wejściowych. Zapewnia nam bezpieczeństwo i spokojny sen – możemy na przykład uzbrajać tylko parter domu gdy wszyscy mieszkańcy śpią na piętrze lub całość posesji wyjeżdżając na wakacje. System alarmowy często łączony jest z agencjami ochraniarskimi, co dodatkowo wprowadza element ochrony aktywnej. Jest jednorazową inwestycją zapewniającą nam spokój i bezpieczeństwo.

  systemy alarmowe

  Instalacja alarmowa zbudowana jest z trzech podstawowych elementów, jakim są czujniki, sygnalizatory oraz centrale alarmowe. Schemat działania alarmu opiera się na przesyłaniu informacji pomiędzy tymi urządzeniami. Czujniki rejestrują ruch, jaki odbywa się w pomieszczeniach, w przypadku wtargnięcia do strefy chronionej osób nieuprawnionych, wysyłają powiadomienie do centrali, ta z kolei uruchamia sygnalizator, który wydaje niezwykle głośne i drażniące dźwięki oraz zaczyna migać jaskrawym światłem. Sprawne działanie wszystkich elementów sprawia, że każda  próba włamania zostanie z pewnością zauważona. W przypadku wyposażenia alarmu w system łączności, centrala w sytuacji ingerencji w przestrzeń chronioną, wysyła informacje o włamaniu do firmy ochroniarskiej i/lub służb mundurowych.

  Systemy alarmowe dostosowane do potrzeb

  Rozróżnia się instalacje alarmowe:

  • przewodowe
  • bezprzedwodowe
  • hybrydowe - łączące podzespoły bezprzewodowe i przewodowe
  • instalacje sygnalizujące zagrożenie oparte na adresie IP - łączą one w sobie różnorodne możliwości nowoczesnej techniki sieciowej ze sprawdzoną technologią bezprzewodowych i przewodowych instalacji alarmowych.

  Oferowane rozwiązania są bardzo różnorodne pod względem indywidualnych parametrów technicznych, a dostosowywane są do potrzeb przyszłego użytkownika oraz charakterystyki budynku. Nasza Firma zapewnia profesjonalny montaż zakupionych urządzeń; na wszystkie oferowane przez nas produkty dajemy gwarancję, a w razie usterek i awarii zapewniamy serwis oferowanych urządzeń.

  Zapraszamy również do zapoznania się naszą ofertą tworzenia inteligentnych domów.

  smart power